Soojuskiirgurid töötavad diiselküttel ning on effektiivsed, mobiilsed ja energiasäästlikud, andes soojust kohe sisselülitamise hetkest.

Pumbaga kütusepõleti paneb kuuma gaasi ringlema keraamilise kattega torudes, andes välja infrapunasoojuse. Infrapunasoojus kandub ühtlaselt kõikidesse suundadesse ja tundub meeldiv ka kiirguri kõrval seistes. Soojuskiirgurid on saastevabad, lõhnatud ja ei vaja suitsutoru.

Ülimalt säästlikud ja samas väga efektiivsed diislitoitel Hipers/Veltron väiksemad kütteseadmed tarbivad kõigest 50W elektrienergiast (sama palju kui tavaline lambipirn!) ja keskmisel 1L kütust tunnis, kui ahi töötab Timer ehk non-stop režiimis ja etteantud temperatuur on näiteks max +40°C.

Soojuskiirgurid on disainitud ja loodud kasutamiseks: suuremad garaažid, põllumajandustehnika hoiustamisel hallides, ehitusplatsidel, kontoriruumides, maakodudes, suvilates, avatud terrassidel, catering, väliüritustel, müügisaalides, paviljonides, messihallides-telkides, PVC-hallides, vabaaja keskustes, spordisaalides, töötuspindadel, kirikutes, aedades, muudes kütteta ruumides, ajutistel pindadel.

Lisaks ruumide soojendamisele on soojuskiirgurit võimalus kasutada jahedal ajal töö tegemisel ajutise soojendusena. Samuti sulatab talvel külmunud tehnika!

Küsi lisainfot meie müügispetsialistilt: 
Mikk Miidla
(+372) 55 22 742